30 Ocak 2018 Salı

"EYY EMPERYALİST GÜÇLER BOYUN EĞMEYECEĞİZ, DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ, VATANI BÖLDÜRTMEYECEĞİZ." - TÜMER DİYOR Kİ!.. Gazeteci-Yazar, ZEKERİYA TÜMER

TÜMER DİYOR Kİ:

EYY EMPERYALİST GÜÇLER
BOYUN EĞMEYECEĞİZ, DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ,
VATANI BÖLDÜRTMEYECEĞİZ.


Sevgili okurlar; Türk milleti yıllardır PKK belası ile uğraşırken, içimizde besleyip büyüttüğümüz vatan haini FETO’cular aniden ortaya çıktılar. Bunlar yetmiyormuş gibi Suriye ve Irak sınırlarımız kevgire döndü,

PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ gibi terörist gruplar sınırımıza yerleşerek, orada bir KÜRT devleti kurulması planlandı.

Emperyalist güçlerin ilk hedefi Türk Ordusunu zayıflatmaktı. Bunu da ERGENEKON, BALYOZ ve en son 15 TEMMUZ’da FETO’cu hainlerin kalkıştıkları Darbe harekatı ile de ordumuza son darbe vuruldu.

Öyle zannettiler!

Türk Ordusu sarsılır ancak yıkılmaz. Nedeni ise Türk Ordusunun arkasında Türk Milletinin, Atatürk’ün askerlerinin bulunmasıdır.

Siz Emperyalist güçler, sizler bu ülkeyi bölemez ve parçalayamazsınız.

Hata yapan siyasi kadrolar, hata yapan vatan hainleri mutlaka cezalandırılırlar.

Sevgili okurlar; bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla, Suriye’nin kuzeybatısında Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost ve kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak üzere, 20 Ocak 2018 saat 17.00’den itibaren “Zeytin Dalı Harekâtı” başlatılmıştı. Harekat başarılı olarak devam etmekte ve Türk Halkı bütünüyle Ordumuzun arkasında olup, Mehmetçiğe dualar etmektedir.

Bu harekât, sınırımızın dışında yapılmaktadır. Eğer düşman sınırımızdan içeri girse idi, Türk Milleti İstiklal savaşındaki kahramanlığını gene yapar, düşmanı yok ederdi.

Türk Askeri Mustafa Kemal Atatürk’ün askeridir. Herkes bunu böyle bilmelidir.

Bu ülke kolay kazanılmadı. Türk Milleti esaret altına giremez.

Ancak, bir de içimizdeki hainleri tespit edebilsek ve temizleyebilsek!..

Bağımsızlığımıza Cumhuriyetimize kasteden düşmanları ülkemizden söküp atmalıyız.

Karşımızdaki düşmanlar her türlü hile ve siyasi oyunlara yatkınlar. Ekonomik olarak bağımsız olamazsak, sinsice ülkemize yerleşirler, satın aldıkları topraklar, mülkler, ticari kuruluşlar, sayesinde bizi içimizden parçalayabilirler.

Tüm yabancı ürünler vitrinlerde boy göstermekte, sağlıksız besin maddeleri marketlerde, bakkallarda satılmakta, çocuklarımız ve halkımız zehirlenmekte.

Yerli üretim yok edildi. Hemen hemen tüm gıda ürünleri yurtdışından ithal edilmekte. Bunlar asıl büyük tehlike. Sınırlarımızı koruruz, düşman giremez, ancak, düşman başka yollardan içimize sızıyor, onun tedbirini alamıyoruz.

Birde benim anlayamadığım husus, Yunan adalarımızı işgal ediyor, neden ses çıkaramıyoruz? Gidip Afrin’de savaşırken Yunan sınırımızda gittikçe güçleniyor. Bize kafa da tutmaya başladı. Neden sesimiz çıkmıyor, anlayamıyorum!..

SON SÖZ: Eyy Emperyalist güçler şunu beyninize sokun. İstiklal savaşındaki ruh henüz ölmedi. İçimizde hainleri satın alsanız da biz onları da sizleri de temizleriz.

TÜRK MİLLETİ BOYUN EĞMEZ, DİZ ÇÖKMEZ, VATANI BÖLDÜRTMEZ.

EYY TÜRK MİLLETİ SENİN DE TEK YOLUN VAR. O DA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN YOLUDUR. BUNU DA KİMSE UNUTMASIN. BU YOL BİZLERİ AYDINLIĞA, BAĞIMSIZLIĞA, EKONOMİK KALKINMAYA, ÇAĞDAŞ, MEDENİ BİR DEVLET OLMAYA GÖTÜRECEK YOLDUR.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE.


30.01.2018
Zekeriya Tümer
Ulusalhaber1881@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder