14 Mart 2016 Pazartesi

ÖLÜRKEN ÖLDÜREN ALLAHSIZLAR KANA DOYMUYORLAR!.. Ulusal Haber & Zekeriya Tümer

TÜMER DİYOR Kİ ! . . .
ÖLÜRKEN ÖLDÜREN ALLAHSIZLAR KANA DOYMUYORLAR...
Bugün köşemde hangi konuyu işleyeyim diye düşünürken, maalesef gene vahşet olayı vukuu buldu ve konu da kendiliğinden geldi.
Benim bir ayağım Ankara’da. 17 Şubat’ta Ankara’ya hızlı trenle giderken, tam Ankara garına geldiğimiz anda, kızım beni telefonla aradı ve “Baba neredesin, Ankara’da patlama oldu” demişti. Ankara’da Genel Kurmay kavşağı yakınlarında askeri servislerin olduğu yere, aracı ile gelen canlı bomba, bombayı patlatmış ve birçok masum vatandaşımızın ölmesine ve yaralanmasına sebebiyet vermişti.
Bizim ulusal haber İnternet sitemizde 11 şubat 2016 tarihinde DİKKAT!.. başlığı altında ihanet şebekelerinin Mayısta toplu isyan hazırlığında, oldukları ile ilgili haber yazmıştık. Mayıs ayını beklemeyen teröristler peş peşe olay yaratmaya başladılar.
17 Şubatın acısı içimizi sızlatmaya devam ederken, 13 Mart’ta hemen hemen aynı saatte Ankara'nın göbeğinde, Kızılay semtinde gene büyük bir patlama olduğunu öğrendik. Ölen ve yaralananların kaç kişi olduğu belli değil. Manzara korkunç.
Ben Ankara’da olsa idim, bu patlamanın olduğu yerden otobüse binecektim. Eve dönüş saatim de, patlamanın olduğu saatlerde idi. Demek ki, daha görecek çok şeyimiz var ki, biz orada bulunmadık.
Allah ölenlere rahmet, geride kalanlara sabır, yaralananlara da şifa versin.
Açılım sürecinin sonucu işte bunlar. Açılım süreci içerisinde terör gruplarının büyük şehirlerde yuvalanmasına göz yuman Hükümet, şimdi de yeniden açılım süreci başlamalı demektedir.
Hendekler kazılırken, yollara bombalar döşenirken, büyük şehirlere teröristler girerken kimsenin bunlardan haberi yok mu idi?
Bu olayların nasıl ve ne şekilde büyüdüğünü çok kişi iyi bilmektedir. İktidardan gitmemek için, her şeyi mubah sayan bir zihniyet artık, bazı boş düşüncelerden vazgeçmelidir.
Tarihi bilmeyen kişilerin de halkı yanıltmaması gerekmektedir.
Ne Osmanlı haremi ile ilgilenmenin ne de Atatürk Orman Çiftliğinde Atatürk'ün çocuklara bira içirdiği (üstelik bira değil malt hülazasıdır) gibi konularla ilgilenmenin ve halkın zihnini bulandırmanın zamanı değil.
Yasaklı bir ülke konumuna geldiğimiz meydandadır. Gerçekleri yazamamak ve söyleyememek durumu ile karşı karşıya bulunmaktayız.
Tarih Türk milletini affetmeyecektir.
Neden mi?
Çünkü kendilerini idare eden kişileri kendi içlerinden çıkaramadıkları ve Türk olmayan idarecileri başa getirdikleri için.
Mustafa Kemal Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti içeriden ve dışarıdan yıkmak için nasıl mücadele edildiğini, herkesin anlaması gerekmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti yıkılır ise, bunun vebali ve günahı Türk milletinindir.
Bu süreç şimdi başlamış değildir. 1938 de Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatından sonra, adım adım başlamış, 1950 Demokrat parti iktidarından bu yana da devam etmektedir.
Büyük Ortadoğu projesinin gerçekleşebilmesi için, Türkiye’nin zayıflaması gerekmektedir.
Ordumuzu güçsüz kılmak için nelerin yapıldığını hepimiz biliyoruz.
Ergenekon ve Balyoz davaları unutulmadı ve unutulmayacakta.
Başkanlık ve Anayasa’nın değiştirilmesi sevdasından derhal vazgeçilmeli, terörün belini nasıl kırarız onun planları yapılmalıdır.
Muhalefet partileri de artık kendilerine gelmelidirler.
Ülkemiz gerçekten karanlık günlere doğru gitmektedir.
Bazıları her şeyi toz pembe görmeye devam etmekteler.
Devletin kasasından 50-60 bin lira maaş alan Danışmanlar olduğu kamuoyunda tartışılıyor.  Devletin gelirlerinden istifade edenler ve halkı sömürenlerin ülkenin sıkıntısını düşünmeleri beklenemez.
Vatana ihanetin bedelinin çok ağır olacağını, bu bedelin mutlaka ödeneceğini herkesin bilmesi gerekmektedir.
İktidar ve muhalefet partileri, Ülkemizdeki terörün bitirilmesi konusunda ne yapılması gerektiği hususunda fikir birliğine varmalıdırlar. 
13 Martta Ankara’nın göbeğinde Kızılay’da teröristlerin patlattıkları bomba nedeniyle ölen, masum insanlara Allahtan rahmet, yaralananlara acil şifalar ve geride kalanlara da sabır dileriz.
14.03.2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder