12 Ocak 2015 Pazartesi

TÜMER DİYOR Kİ: EYY FRANSA İĞNE BATTI ACITTI MI?

EYY FRANSA İĞNE BATTI ACITTI MI?
Sevgili okurlar, görüyorsunuz değil mi?
Terör Fransa’ya iğne batırdı, ayağa kalktılar. Bize yıllardır Çuvaldızı batırılıyor, çıt yok.
PKK belası ile 30 yıldır uğraşıyoruz. Bir de Fransız, Alman Milletvekilleri, yetkilileri utanmadan ülkemize gelip, güneydoğuya giderek, sözde incelemelerde bulunduklarını söyleyerek, teröre destek vermişlerdi.
Orta doğuda kan akıyor.
Türkmenlerin kelleleri kesiliyor.
Masum insanlar katlediliyor, çıt yok.
Nijerya’da, Boko Haram da katliam 2000 kişi öldürüldü. Pakistan’da Taliban militanlarının 134 öğrenci 150 kişiyi öldürdüğünde insanlık nerede idi?
Yaaa, Fransız dostlar, size ufacık iğne battı, nasıl yaygarayı kopardınız, bizlere yıllardır çuvaldızda değil, şiş batırılıyor şiş.
Üstelik orta doğudaki teröristlere silahları kimler veriyor, parayı nereden buluyorlar, onları hangi devletler besliyor, bunları hiç düşündünüz mü? Sizlerin desteği ile büyüdüler, işte şimdi de başınıza bela oldular. Elbette buna sevinmemek, üzülmek gerek. Bizler üzülmeye alıştık, biraz da siz üzülün. Çünkü onları bu hale getiren sizlersiniz.
Bizler,  her askerimiz, polisimiz, öğretmenimiz, sivil insanlarımız teröristlerce şehit edildiğinde, hemen devlet erkânı ile birlikte toplanırız,  cenaze namazını kılarız, sonra da; 
“ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ”
diye sloganlarımızı atarız, döner gideriz evimize.
Sevgili okurlar, bizim site de bir çeşme haberi yayınlamıştık. O yazıyı bir kere daha okumanızı isterim. Yazıda ne diyordu:
“MÜSLÜMAN’A HARAM”
Osmanlının başşehrinde bir çeşme ve bu çeşmenin başında da böylesi bir yazı… Üstelik bu çeşme hayrat için yapılmış. Gelen geçen su içsin diye. İyi de neden Müslümanlara haram edilmiş. Yazıyı okuduğunuzda anlayacaksınız.
Bugün de Müslümanlara yapılan, Camiler ve tüm hayratlar aslında haram.
Çünkü bu kadar duyarsızlık olmaz.
Bakın Fransa’yı gördünüz, 50 ye yakın Devlet başkanlarını ve yetkilileri Paris’e topladı, 1,5 milyon insan sokağa döküldü, 12 gazeteci ve sivillerle 20 kişi öldü, dünyayı ayağa kaldırdı. İşte duyarlılık bu…
Biz ise ne yapıyoruz? Teröristlerle pazarlık.
İstanbul’da 7 bin Işid elemanı var deniliyor. Yarın bunlar ortalığı kan gölüne çevirirlerse ne olacak? Peki PKK ne kadar. O daha da çok. Sempatizanlarını yollarda görüyoruz.
Devletimiz ne durumda?
İçler acısı.
Güçlü ordumuz, güçlü polisimiz, güçlü jandarmamız, güçlü istihbarat teşkilatımız ve güçlü duygularımız, azaldı, zayıfladı.
Vücut direncini kaybederse, zayıflarsa, hemen mikroplar vücudun içine girer ve o vücudu hasta eder, çökertir.
İşte ülkemizde şimdi bu halde.
Ben bundan evvelki yazımda ne demiştim.” 2015 yılı ülkemiz için şer mi olacak, hayır mı? “
Maalesef 2015 yılı tüm dünya için şer olacak. Nedeni ise insanlar azdı. Ekonomik çıkar uğruna daha çok kanlar dökülecek. İnşallah 3. Dünya savaşı çıkmaz.
Sevgili okurlar, Türk Milleti güçlüdür. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan kendisini ne zannederse etsin, bu insanlar mutlaka toparlayacaklar ve İstiklal savaşında nasıl tek vücut oldu iseler, gene olacaklardır.
Karamsar ve kararsız olmamak gerek.
Her ne kadar bugün içerimizde şaşırmış ve kendini bilmez şaşkın ve vatan haini çok kişiler varsa da, onlar da inşallah yanlış yönde olduklarını anlayacaklar ve düzelecekler.
Anadolu insanı duyarlıdır. Zamanı gelince kendisine gelir.
Bizler, gene de devletimize, ordumuza, polisimize ve tüm güvenlik güçlerimize inanalım, desteğimizi verelim, moralimizi bozmayalım, birlik ve beraberlik içerisinde bu kötü günleri atlatmanın yollarını bulalım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder